Adres : Fevzi çakmak Mahallesi, 10768. Sokak No:2E, 42050 Karatay/Konya.
img

Ambalaj Kalitesi

Uzmanlarımız dünyanın her yerindeki yüzlerce perakendeciye, raflarını yüksek kaliteli ambalajlarla dolu tutarak bu avantajlardan faydalanmaları için yardım etmiştir. Bunu, üreticinin üretim tesislerinde kalite güvence sistemleri tasarlayarak, ikincil, dağıtım paketleme çözümleri hakkında öneriler sunarak ve ürün hasarına neden olan kaynakların belirlenip giderilmesini sağlamak üzere tedarik zinciri boyunca kayıpları belirleyen işletme verimi ölçüm sistemlerini hayata geçirerek sağlıyoruz.
Her bir çözüm müşterimizin spesifik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Her yıl üretimine yardımcı olduğumuz milyarlarca ambalajın tüketicilerin evlerine mümkün olan en iyi durumda ulaşmasını sağlamak için dünyanın her yerindeki müşterilerle birlikte çalışıyoruz. Böylece marka değerini sürdürüyor, ambalaj kalitesini koruyor ve gıda güvenliğini garanti ediyoruz.
Tetra Pak dünyanın lider gıda ve içecek üreticileriyle birlikte çalışarak, gıda güvenliğini korumaya yönelik rakipsiz gıda kalitesi uzmanlığımızı ve saygınlığımızı geliştirdi. Ambalaj malzemeleri, ekipman ve hizmetlerle müşterileri destekleme yollarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz. 

Lider Uygur Plastik Sanayi Ticaret Ltd.Şti olarak Plastik ambalaj sektöründe 25 yıldır faaliyet gösteren, Lider Çuval ve ZYA Ambalaj gibi köklü firmaların birleşmesiyle ortaya çıkmış bir markadır. Firmamız, polietilen hammadde kullanarak ürettiği ürünlerle sektörde önemli bir yer edinmiştir. balonlu naylon, balonlu torbalar, streç film, Shrink film, endüstriyel torbalar, ve malç naylonu gibi ürünlerimiz, sektördeki diğer firmalardan ayıran kalite ve farklılıkla öne çıkmaktadır.